دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید و بروز از هنرمندان داخل کشور

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید و بروز از هنرمندان داخل کشور

دانلود آهنگ جدید و بروز از هنرمندان داخل کشور . دانلود موزیک جدید . دانلود کلیپ جدید . دانلود کلیپ . موزیک ایرانی

پیوندها

ارسال پیامک

سامانه پیامک

پنل اس ام اس

ارسال پیامک

پنل اس ام اس

سامانه پیامک رایگان

ارسال پیامک رایگان

مشاوره حقوقی

وکیل

وکیل یاب

موسسه حقوقی

وکیل حقوقی

موسسه حقوقی تهران

طرح لایه باز

طراحی کارت ویزیت

تصاویر استوک

فروش زمین کرج

فروش زمین

فروش زمین شمال

آگهی فروش زمین

فروش زمین تهران

خرید زمین

خرید زمین کرج

خرید زمین حومه کرج

املاک سرمایه

کارشناسی ملک

آگهی فروش زمین

شبکه تبلیغات

تبلیغات کلیکی

شبکه تبلیغات کلیکی

فروش زمین چهارباغ

خرید باغ در چهارباغ کرج

خرید باغچه در چهارباغ کرج

قیمت زمین در چهارباغ کرج

املاک چهارباغ کرج

سپردن ملک برای فروش

ثبت ملک برای فروش

سپردن رایگان ملک

سپردن ملک در کرج

ثبت آگهی فروش ملک

درج آگهی فروش زمین

فروش زمین کشاورزی

فروش زمین کشاورزی ارزان

زمین کشاورزی کرج

زمین کشاورزی اطراف تهران

آگهی فروش زمین

فروش زمین ساوجبلاغ

زمین ساوجبلاغ

فروش زمین زعفرانیه

زمین زعفرانیه

فروش زمین رامجین

زمین رامجین

فروش باغ ارزان در کرج

خرید باغچه در کرج

فروش باغ ویلا در کرج

فروش باغ ارزان در کرج

خرید آپارتمان

فروش آپارتمان

آپارتمان

خرید و فروش آپارتمان

خرید آپارتمان در تهران

فروش آپارتمان تهران

خرید آپارتمان تهران

خرید آپارتمان در تهران با وام

خرید آپارتمان در کرج

خرید آپارتمان کرج

اپارتمان کرج

گرافیک

ابزار گرافیک

دانلود گرافیک

سایت گرافیک

مجله گرافیک

مجله های گرافیکی

سایت تخصصی گرافیک

همیار گرافیک

طراحی لوگو

طراحی لوگو آنلاین

طراحی لوگو فارسی

طراحی آرم شرکت

طراحی بنر

تبلیغات بنری

طراحی بنر حرفه ای

بنر

بنر تبلیغاتی

طراحی موشن گرافیک

تولید موشن گرافیک

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ صنعتی

طراحی کاتالوگ حرفه ای

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی

طراحی کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت کرج

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

طراحی تراکت

چاپ تراکت

طراحی هدر

طراحی هدر سایت

هدر سایت

طراحی کاور

کاور اهنگ

طراحی کاور اهنگ

آموزش فتوشاپ

آموزش فتوشاپ تصویری

تعرفه طراحی

تعرفه طراحی سال 95

تعرفه طراحی سال 96

طراحی بروشور

طراحی بروشور تبلیغاتی

بروشور تبلیغاتی

چاپ بروشور

طرح لایه باز

دانلود طرح لایه باز

طراحی بنر گیف

بنر گیف

بنر حرفه ای گیف

طراحی سایت

طراحی وب سایت

طراحی لوگو

طراحی آرم

طراحی لوگو حرفه ای

طراحی بنر

طراحی بنر تبلیغاتی

بنر

بنر تبلیغاتی

dubai logo design

logo design

تصمیم شعار

تصمیم الملصق

banner design

dubai banner design

business card design

dubai business card design

تصمیم بطاقة الأعمال

تعرفه طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو

تعرفه طراحی بنر

قیمت طراحی بنر

آموزش طراحی لوگو

آموزش لوگو

آآموزش طراحی لوگو حرفه ای

آموزش طراحی بنر

آموزش طراحی بنر تبلیغاتی

آموزش بنر

طرح لایه باز کارت ویزیت

کارت ویزیت لایه باز

دانلود کارت ویزیت

آموزش فتوشاپ pdf

طراحی جلد کتاب

طراحی جلد کتاب کودک

طراحی حرفه ای جلد کتاب

book cover design

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات آنلاین

تبلیغات

تبلیغات بنری آنلاین

تبلیغات

چاپ پارشمن

چاپ و تبلیغات

آخرین اخبار ورزشی

خبر ورزشی

اخبار ورزشی

اخبار ورزشی امروز

اخبار سینما

اخبار سینما ایران

اخبار سینما جهان

اخبار سینما هالیوود

مجله سینما ایران

خبر سینما

خبر سینما ایران

سئو سایت

سئو

سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت

اخبار موسیقی

آخرین اخبار موسیقی

اخبار موسیقی ایران

>

برای نزدیک کردن گرافیک به زندگی مردم تلاش می شود

محمد جواد عطازاده | يكشنبه, ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶، ۰۱:۴۰ ق.ظ

افتتاح هفته گرافیک

روز جمعه ۸ اردیبهشت ماه به مناسبت روز جهانی گرافیک و آغاز جشن هفته تئاتر، نمایشگاه گرافیک و پوسترهای تئاتر ایران در خانه هنرمندان ایران افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جمعه ۸ اردیبهشت ماه مراسم روز جهانی گرافیک در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برپا شد و همزمان با آغاز هفته تئاتر و هفته گرافیک «نمایشگاه گرافیک و پوسترهای تئاتر ایران» در گالری‌های ممیز، پاییز، زمستان و میرمیران خانه هنرمندان ایران افتتاح شد.


در ابتدای این مراسم مجید رجبی معمار مدیرعامل خانه هنرمندان ایران با یادی از بنیانگذاران خانه هنرمندان ایران گفت: بی شک امکانات خانه هنرمندان ایران در حد و اندازه برخی از مجتمع های فرهنگی و فرهنگسراها است اما این خانه به لطف خدا بسیار با برکت است و ما امروز می توانیم بگوییم که توانایی این را داریم که امکاناتی بیش از آن چه که در اختیارمان گذاشته اند در اختیار هنرمندان و علاقه مندان بگذاریم.


وی با بیان این مطلب که تبدیل کردن یک پادگان به خانه هنرمندان یکی از اتفاقات خوبی بود که به همت دوستان هنرمندان میسر شد، افزود: افرادی چون بهروز غریب پور، غلامحسین امیرخانی، ایرج راد، بهزاد فراهانی، ابراهیم حقیقی و عزت الله انتظامی نقش ارزنده ای در اعتلا و به بار نشستن خانه هنرمندان داشته اند و همین جا خدمات آن ها را ارج می نهیم.


رجبی معمار با بیان این مطلب که خانه هنرمندان ایران هرگز اهداف سیاسی را دنبال نمی کند، گفت: خانه هنرمندان متعلق به همه هنرمندان است و امروز شاهد برگزاری همزمان هفته گرافیک و تئاتر در خانه هنرمندان هستیم. برنامه هفته تئاتر یک روز زودتر به کوشش اصغر همت و دوستانش در خانه هنرمندان ایران آغاز شد و امروز شاهد افتتاح برنامه های هفته گرافیک هستیم.


وی در ادامه با اشاره به گردشگرانی که از خانه هنرمندان بازدید می کنند، گفت: با این که تصور بسیاری از آمریکایی ها و اروپایی ها از ایران درست نیست اما وقتی گردشگران این قاره ها به ایران سفر می کنند با تصویر دیگری از ایران مواجه می شوند و تاکنون کمتر گردشگری به ایران سفر کرده است که حداقل یک بار به خانه هنرمندان ایران سر نزده باشد.


رجبی معمار در ادامه با اشاره به نمایشگاه پوستر که درگالری های ممیز، پاییز، زمستان و میر میران میزبان آثار طراحان گرافیک شده است گفت: این نمایشگاه در برگیرنده گنجینه ارزشمندی از پوسترهای تئاتر است و در این نمایشگاه شاهد نخستین اعلان های تئاتر از دوران احمد شاه تا کنون هستیم.


وی در بخش پایانی سخنان خود گفت: امروز گرافیک جزو جدا نشدنی زندگی مردم است و جای بسی خوشحالی است که در ایران هنرمندان بزرگی داریم که در حوزه گرافیک آثار ارزشمندی خلق کرده اند. در چنین روزی جا دارد نام و یاد هنرمند بزرگ ایران مرتضی ممیز را ارج بنهیم که خدمات ارزنده ای برای راه اندازی خانه هنرمندان ایران کرد و سهم بسزایی در تدوین و تالیف اساسنامه خانه هنرمندان ایران داشت، نام و یادش گرامی.


در ادامه این مراسم بهرام کلهرنیا که اجرای برنامه را بر عهده داشت گفت: جای بسی خوشحالی است که هر سال ما گرافیست ها به بهانه روز و هفته گرافیک دور هم جمع می شویم. انجمن جهانی طراحان گرافیک در ۲۷ آوریل سال ۱۹۶۲ راه اندازی شده است و از سال ۱۹۹۵ روز تاسیس این انجمن در تقویم جهان ثبت شده است و خوشحالیم که ما طراحان گرافیک نیز هر سال این روز را جشن می گیریم.


وی افزود: گرافیک بخشی از سرنوشت بشر است و گرافیک را نمی توان از زندگی بشر حذف کرد. استخوان بندی جهان با گرافیک به وجود آمده است. هنرمندان سایر رشته معنای جهان را می سازند و گرافیک انتقال آن را به همه ممکن می کند.


در ادامه ابراهیم حقیقی رئیس انجمن طراحان گرافیک گفت: همزمانی برگزاری هفته طراحی با اردیبهشت تئاتر اتفاق ارزشمندی است. ما قصد داشتیم سال گذشته برنامه های متنوعی در هفته گرافیک برگزار کنیم اما با توجه به این که اعضای هیات مدیره به تازگی تغییر کرده بودند این امر میسر نشد. نمایشگاهی که امروز شاهد برپایی آن هستیم دربرگیرنده مجموعه پوسترها و اعلان های تئاتر است که بخشی از آن ها توسط خانه تئاتر در اختیار ما گذاشته شده است. بخشی از این پوسترها مربوط به تئاترهای نخستین است که در شهرهای تبریز و رشت روی صحنه رفته اند.


وی در ادامه با اشاره به برنامه های هفته گرافیک گفت: در روزهای ۱۴و ۱۵ اردیبهشت در موزه گرافیک برنامه هایی خواهیم داشت. امسال انجمن طراحان گرافیک ۲۰ ساله می شود که راه اندازی این انجمن از جمله خدمات مرتضی ممیز به طراحان گرافیک بود. ما در نمایشگاه «سرو نقره ای» که در فصل پاییز در خانه هنرمندان برگزار خواهد شد دوباره به موضوع ۲۰ سالگی انجمن خواهیم پرداخت و امیدواریم که بتوانیم زمینه ای را در انجمن فراهم کنیم که خدمات ارزشمندی به طراحان گرافیک ارئه کنیم.


در ادامه مسعود سپهر از اعضای هیات مدیره انجمن طراحان گرافیک مقاله ای را درباره فعالیت های انجمن جهانی گرافیک ارائه کرد و گفت: نقش و اهمیت انجمن بین‌المللی طراحان گرافیک ترویج طراحی حرفه‌ای گرافیک و گسترش روابط و تعامل میان اعضای خود، از طریق برگزاری سخنرانی‌ها، آموزش و انتشارات است. این کار موجب رشد دانش و تجربه مخاطبین و طراحان جوان و سایر موسسات، سازمان‌ها و شرکت‌های درگیر با طراحی گرافیک می‌شود.


وی افزود: انجمن طراحان گرافیک ایران ۱۵ سال است که عضو این انجمن است و این انجمن  در سال های اخیر تعریف جدیدی از طراحی ارائه کرده است و بر اساس آن برنامه های متعددی را دنبال می کند که یکی از این برنامه ها نزدیک کردن گرافیک به زندگی مردم است.


به گفته سپهر یکی از اهداف انجمن بین المللی طراحی گرافیک، همگرایی و نزدیک کردن گرافیست های سراسر جهان است که با گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی چنین امری میسر شده است.


http://www.mehrnews.com/search?q=%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C

*

*

**

*

*

**

*

**

*

*

dubai logo design  logo design تصمیم شعار  تصمیم الملصق  banner design  dubai banner design  business card design  dubai business card design تصمیم بطاقة الأعمال طراحی لوگو  طراحی آرم  طراحی لوگو حرفه ای  طراحی بنر  طراحی بنر تبلیغاتی  طراحی بنر حرفه ای

 کاتالوگ اینترنتی آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ   طراحی و چاپ کارت ویزیت طراحی حرفه ای کارت ویزیت  طرح لایه باز  دانلود فونت فارسی طراحی سایت طراحی وب سایت .طراحی بنر تبلیغاتی , طراحی کارت ویزیت , طراحی کاتالوگ , طراحی بروشور , طراحی کاور طراحی هدر ,طراحی موشن گرافیک , طراحی لوگو ,  تعرفه طراحی , طراحی استند ,  طراحی تراکت , طراحی بنر , چاپ کارت ویزیت , چاپ کاتالوگ ,چاپ بروشور کاور اهنگ , هدر سایت ,ساخت تیزر تبلیغاتی ,طراحی آرم , استند نمایشگاهی , تراکت , کاتالوگ اینترنتی , نرم افزار طراحی لوگو , پوستر محرم , پوستر دفاع مقدس فروشگاه محصولات گرافیکی , طرح لایه باز , طرح لایه باز کارت ویزیت , آموزش فتوشاپ ,آموزش فتوشاپ مقدماتی ,آموزش فتوشاپ پیشرفته , بروشور لایه بازطرح لایه باز قالب,مقالات طراحی بنر,مقالات طراحی کاتالوگ,مقالات طراحی لوگو,دانلود فونت فارسیطراحی بنر گیف,طراحی بنر فلشطراحی کارت ویزیت آنلاین 

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی